stowarzyszenia ksiegowych w polsce

stowarzyszenia ksiegowych w polsce

Jak jestem na pewno zauważyli, że żyjemy w świecie dualizmu, hot-zimna, szczęśliwy, smutny, zły-pokojowego. Dlatego ziemia jest klasa duszy, gdzie w końcu nauczyć się żyć w harmonii z Bogiem, (boskiego źródła, tworzenie). Przez naszego wzrostu dusz dowiadujemy się wiele lekcji i doświadczamy wiele wcieleń, w tak wielu różnych rolach. Czasami gramy ofiary, a czasem gramy victimizer. Czasami jesteśmy biedni, a czasami jesteśmy bogaci. Mamy rozwijać nasze dusze, w taki sam sposób, w jaki kształtują nasze osobowości poprzez edukację i doświadczenia.

Przekraczając jest po prostu ukończeniu jednej klasy. Bierzemy nasze doświadczenia z powrotem do świata ducha, w którym zastanawiamy się nad naszym życiem i naładować nasze akumulatory. W końcu z wielką pomoc zdecydujemy, kiedy i gdzie będziemy wcielać do płaszczyzny ziemi, aby kontynuować nasze dusze wykształcenie. O ile oczywiście ostatni życia mieszkała była głęboka na życie, gdy doszliśmy do prawdziwego zrozumienia życia i Boga, a my zakończyliśmy cykl reinkarnacji.

Gdy po raz pierwszy przejechać do świata ducha, będziemy być spełnione przez ludzi, z którymi mogły wiedzieć na wcieleń. Będziemy być spełnione przez krewnych, którzy już przekraczana ponad. Nasze pierwsze wrażenie będzie przytłaczającej miłości i akceptacji. Będziemy w tym momencie mają wspomnienia, kim był przedtem, a my będziemy mieć natychmiastowy pamięć o tym, kim są ci wszyscy ludzie. Będziemy czuć, że doszliśmy do domu. Jest to sprawa dla wszystkich, którzy przeszli do świata ducha, niezależnie od tego, jak „złe” lub „dobre” może być. W świecie ducha nie ma wyroku – tylko obserwacja, jak również jeden zrobił w celu osiągnięcia celów, które zostały wybrane przed urodzeniem.

Po powitaniu nie jest to czas refleksji, gdzie każda osoba opinie całą przeszłe życie, aby zdobyć wiedzę na temat tego, co zostało zrobione dobrze, a co zostało zrobione źle.

– autor artykułu