stowarzyszenia dzialajace w polsce

stowarzyszenia dzialajace w polsce Wciąż nie ma wyroku, tylko odbiciem. Gdy ten okres jest dłuższy, osoba, a następnie przenosi się do świata ducha, gdzie jest prawdziwy świat, tak jak tu, na ziemi. Istnieje wiele rzeczy do zrobienia i można zbadać i dowiedzieć się o cokolwiek chcecie wiedzieć. Można spędzić wiele miesięcy tutaj, lub może wydawać setki lat ziem tutaj.

Nie ma poczucia czasu w świecie ducha, ponieważ jest wyższy wymiar. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, nawet mogą być badane w razie potrzeby. Jak współdziałać z innymi duchami mogą przyjmować wiele kształtów i zazwyczaj zakładają dla Ciebie wygląd osoby były ostatni raz miałeś doświadczenia razem na ziemi. Duchy zwykle objawiają się w latach dwudziestych i trzydziestych, kiedy byli fizycznie w doskonałej kondycji fizycznej. Czasami nowo przybyłych duch będzie próbował uczynić komunikację z najbliższymi fizycznych, aw niektórych przypadkach robią to komunikację.

I to jest ogólny charakter crossing over. Istnieje oczywiście kilka rzadkich wyjątków. Jeżeli dana osoba mieszkała bardzo destrukcyjny życie i miał bardzo silną wiarę w niebie i piekle, a następnie po crossing over mogą doświadczyć rodzaj cholery środowiska. To doświadczenie nie jest karą, a nie karą. To jest po prostu wynikiem silnych przekonań, które skonfigurować środowisko przejścia. Z czasem, z pomocą innych alkoholi ta fałszywa iluzję rozpuści i osoba będzie udostępniana prawdziwą naturę rzeczywistości.

Istnieją różne poziomy duchowego świata, a może iść tak wysokie, jak twoja duchowa ewolucja podjęła ciebie. Jeśli były krzywe łajdakiem w swoich poprzednich wcieleń i nie dojrzała duchowo, to będzie ograniczone do niższych poziomów świata duchów. To dlatego, jak przyciągnąć podobne, które jest prawem fizycznej i duchowej natury. Tego typu osoba otrzymałaby najwięcej poradnictwo z prowadnicami typu duch, który znajduje się zadaniem jest pomóc tym niższej natury.I tak, kiedy przejechać znajdziemy wszystkie rodzaje prac , które możemy podjąć, podczas gdy w świecie ducha.

Więc powiedziałbym, nie bój crossing over. Będzie to wielkie doświadczenie, które zostały zrobione wcześniej, a gdy już to znowu przeżywa, trzeba będzie natychmiastowe przywołanie wspomnień, które nie są dostępne dla nas w ciele fizycznym. Obejmij swoje życie i próbować się rozwijać duchowo. Ciesz się życiem, i cieszyć się dzień, kiedy w końcu przejechać jeszcze jeden.

http://tonyhanes.blogspot.com/

Tony Hanes

– autor artykułu